تلویزیون شیائومی

تعمیر تلویزیون شیائومی

در این مقاله قصد داریم تا تعمیر تلویزیون شیائومی xiaomi در نمایندگی مجاز مستر تی وی بررسی کنیم. همچنین شما می توانید از طریق شماره تماس 02177713022 با کارشناسان ما در تماس باشید .

تعمیر تلویزیون شیائومی​

تعمیر تلویزیون در محل

تماس با ما و اعلام مشکل دستگاه از طرف شما ، اعزام تعمیرکار متخصص تلویزیون به همراه قطعات مورد نیاز در سریع ترین زمان به محل شما

تعمیر دستگاه با ضمانت

تعمیر تلویزیون شما توسط متخصصان مستر تی وی تعمیرات و ارائه ضمانت نامه رسمي مرکز تعمیرات براي اطمينان خاطر شما مشتريان گرامي

رضایت مشتری

هدف مستر تی وی جلب رضايت شما با خدمات سريع و تعمير با کمترين هزينه ممکن و استفاده از قطعات اورجینال تلویزیون می باشد.

علائم و نشانه های خرابی در تلویزیون شیائومی

 • تصویر تلویزیون پرش دارد

 •  تلویزیون صدا ندارد

 •  صفحه تلویزیون سیاه شده

 • ویروسی شدن تلویزیون شیائومی

 • تلویزیون شیائومی روشن نمی شود

 • تعمیر تلویزیون شیائومی با حالت صدا دارد ولی تصویر ندارد
 • پس از روشن کردن کردن تلویزیون و بالا آمدن لوگو شیائومی صفحه تلویزیون سیاه می شود
 • اندروید تلویزیون هنگ می کند
 • خطوط رنگی عمودی یا افقی در تصویر می بینید

مشکل پر پر زدن تصویر

این ایراد به خرابی در قسمت پنل تلویزیون شیائومی مربوط است . پنل همان صفحه مشکی رنگ جلو تلویزیون می باشد که در این حالت تصویر از سمت چپ یا راست پر پر می زند .

تعمیر پنل تلویزیون شیائومی در این حالت به این صورت است که با تعویض قطعات معیوب مشکل برطرف می شود .

 برای بررسی بیشتر این مشکلات و تعمیر تلویزیون شیائومی می توانید با کارشناسان ما در مستر تی وی در تماس باشید.

مشکل پر پر زدن تصویر در تلویزیون شیائومی​
تعمیرات تلویزیون
تعمیر تلویزیون شیائومی که خاموش و روشن می شود

تعمیر تلویزیون شیائومی که خاموش و روشن می شود

تلویزیون روشن می شود و لوگو بالا می آید و سپس خاموش می شود. این ایراد می تواند مربوط به خرابی مین برد و سی پی یو باشد. گاهی هم خرابی بک لایت و پنل دستگاه منجر به این ایراد می شود . اگر نتوانستید مشکل را حل کنید از کارشناسان ما برای تعمیر تلویزیون شیائومی کمک بگیرید.

قیمت پنل تلویزیون شیائومی

قیمت پنل تلویزیون شیائومی تقریبا 80 درصد ارزش تلویزیون شیائومی بوده و توصیه می کنیم که پس از خرید تلویزیون حتما یک محافظ صفحه برای آن تهیه کنید تا در برابر ضربه مقاوم شده تا پنل تلویزیون نشکند .

خطوط رنگی عمودی یا افقی در تصویر می بینید

 
 • مشکل در برد تلوزییون شیائومی است که در اثر آن سیگنال تصویر در قطعه ای به نام تیکان (T-CON) پردازش می شود و این تصویر پس از پردازش به برد دیگری به نام برد آدرس انتقال پیدا می کند. در صورت تجمع گرد و غبار و نفوذ رطوبت به داخل دستگاه و سولفاته شدن محل اتصال کابل های LVDS در تلویزیون ممکن است سیگنال های ورودی دچار اخلال شوند.
 • در صورتی که با مشکل خط افقی در تلویزیون رو به رو هستید از دستکاری بیشتر تلویزیون اجتناب کنید و در اسرع وقت جهت دریافت مشاوره و همچنین خدمات تخصصی تعمیر تلویزیون شیائومی با مرکز مستر تی وی تماس حاصل کنید.
خطوط رنگی عمودی یا افقی در تصویر تلوزییون شیائومی می بینید
علت کم نور شدن صفحه تلویزیون شیائومی​

علت کم نور شدن صفحه تلویزیون

ابتدا باید به تنظیمات تلویزیون مراجعه کنید و میزان نور کنتراست و روشنایی را چک کنید. در غیر این صورت به احتمال زیاد مشکل از بک لایت تلویزیون شیائومی است .

ویروسی شدن تلویزیون

تلویزیون های هوشمند مانند هر وسیله هوشمند دیگری از گزند ویروس ها در امان نیستند. ویروسی شدن تلویزیون شیائومی مشکلی است که ممکن است گریبان گیر شما شود که در این مورد ابتدا باید تلویزیون ریست نرم افزاری شود و در صورت عدم رفع مشکل باید با بررسی بیشتر توسط یک متخصص آن را عیب یابی کنید.

خرابی بک لایت تلویزیون

تعمیر بک لایت تلویزیون شیائومی

در این حالت تلویزیون شیائومی صدا دارد ولی تصویر ندارد یا پس از روشن کردن تلویزیون و بالا آمدن لوگو شیائومی صفحه تلویزیون تاریک می شود . علت خرابی میتواند ایراد در قسمت بک لایت تلویزیون شیائومی باشد. زمانی که لامپ های بک لایت تلویزیون بسوزند صفحه تلویزیون تاریک می شود و شما هیچ تصویری مشاهده نمی کنید . تعمیر تلویزیون شیائومی در این حالت به این صورت است که با تعویض لامپ های خراب مشکل برطرف می شود . شما می توانید مطالب جامع تری را درباره بک لایت تلویزیون در این قسمت بخوانید .

پس بالا آمدن لوگو شیائومی صفحه تلویزیون سیاه می شود

اصلی ترین دلیل بوجود آمدن این مشکل ایراد در قسمت نور زمینه یا بک لایت تلویزیون شیائومی است.

دومین دلیل برای این مشکل خرابی پنل تلویزیون شیائومی است که با تعمیر آن مشکل حل می شود.

قیمت و هزینه تعویض بک لایت تلویزیون شیائومی

قیمت بک لایت تلویزیون شیائومی بستگی به اندازه تلویزیون دارد کلیه تعمیرات شامل 6 ماه گارانتی می باشد. هزینه تعویض بک لایت تلویزیون شیائومی نیز بستگی به قیمت بک لایت مدل تلویزیون شیائومی شما دارد . جهت اطلاع از قیمت و تعمیر تلویزیون شیائومی با کارشناسان ما تماس بگیرید .

تلویزیون

مشکل ریست شدن ناگهانی تلویزیون

مشکل ریست شدن تلویزیون شیائومی اغلب به مشکل در منبع تغذیه یا برد پاور تلویزیون بر می‌گردد. برد پاور ولتاژ‌های AC را به ولتاژ‌های DC که برای کار قطعات مختلف تلویزیون نیاز است تبدیل می‌کند. برای رفع مشکل ریست شدن، باید از یک متخصص حرفه ای کمک بگیرید تا قطعه برد پاور تلویزیون شیائومی را عیب یابی و تعمیر یا تعویض کند.

چشمک زدن چراغ پاور و روشن نشدن تلویزیون

در این حالت دستگاه را از برق جدا کنید و دوباره متصل کنید احتمال دارد تلویزیون هنگ کرده باشد در بعضی موارد با این کار مشکل حل می شود . اگر دستگاه روشن نشد جهت اینکه از علت خرابی تلویزیون مطمئن شوید با متخصصان ما تماس بگیرید و درخواست تعمیر تلویزیون شیائومی دهید .

منبع تغذیه تلویزیون
تلویزیون در حالت اتصال با کابل HDMI تصویر ندارد​

تلویزیون در حالت اتصال با کابل HDMI تصویر ندارد

این ایراد و خرابی زمانی به وجود می آید که تلویزیون با کابل HDMI به منبع تصویر خارجی متصل است و در این حالت تلویزیون تصویر ندارد .

در این مورد ابتدا باید تلویزیون را ریست نرم افزاری نمود و پس از آن در صورت رفع نشدن مشکل ابتدا باید کابل HDMI را تعویض کرد و از انواع مرغوبتری استفاده نمود پس از ان در صورتی که هنوز مشکل عدم نمایش تصویر در تلویزیون شیائومی برقرار بود باید ایراد را در مین برد دستگاه و سوکت ورودی HDMI جستجو کرد.

البته اغلب این مشکل در زمان استفاده از کابل های HDMI نامرغوب موجود در بازار ایجاد می شود که با تعویض ان با نوع مرغوب مشکل برطرف میگردد.

تعمیر تلویزیون شیائومی در منزل یا محل کار شما

یکی از خدماتی که مشتریان از ما می خواهند تعمیر تلویزیون شیائومی در منزل یا محل است . به طور کلی تعمیرات در منزل فقط شامل تعویض برد بوده و برای تعمیر برد یا بک لایت تلویزیون باید به شرکت منتقل شود . تعمیر تخصصی قطعه خراب نیازمند 2 ساعت بررسی و 4 ساعت تست تلویزیون پس از تعمیر قطعه خراب می باشد . هزینه تعمیر برد خیلی پایین تر از تعویض آن بوده و این مورد برای مشتری مقرون به صرفه تر است .

تعمیر تلویزیون در منزل یا محل کار شما

با کلیک به روی این متن از اینستاگرام ما بازدید کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *