خرابی مین برد تلویزیون ال جی 42lw65100

خرابی مین برد تلویزیون ال جی 42lw65100

در این مقاله خرابی برد اصلی مین برد تلویزیون ال جی 42lw65100 را مورد بررسی قرار می دهیم . ایراد به این صورت است که تلویزیون روشن نشده و چراغ جلو تلویزیون کم رنگ می شود .

پس از بررسی های لازم علت خرابی مین برد تلویزیون بود . مین برد همان بردی است که کابل های خروجی تصویر hdmi به آن وصل می شود . زمانی که مین برد خراب می شود معمولا تلویزیون روی لوگو هنگ میکند، تلویزیون خاموش روشن می شود و یا تلویزیون روشن نمی شود .

برای رفع این مشکل باید قطعات معیوب تعویض شود . مین برد تلویزیون 42lw65100 یک برد سبز رنگ است که در پشت تلویزیون قرار دارد . وظیفه این برد پردازش تصویر و انتقال آن به صفحه نمایش است .

نحوه تعویض مین برد تلویزیون ال جی 42lw65100

پس از باز کردن تلویزیون و برداشتن مین برد ابتدا ببینید که سوختگی و سیاهی روی برد نباشد . اگر قسمت هایی از برد سیاه بود علتش نوسان و اتصالی است . سپس با قرار دادن دستتان روی CPU حرارت را چک کنید . گاهی اوقات مشکلات نرم افزاری باعث خرابی مین برد می شود و با ریست کردن تلویزیون مشکل حل می شود .

اگر مشتری خانگی هستید و تجربه کافی برای این کار را ندارید به هیچ عنوان این کار را خودتان انجام ندهید و از یک تکنسین بخواهید این کار را برای شما انجام دهد .

جهت رفع ایراد خرابی مین برد تلویزیون ال جی 42lw65100 تنها کافیست مین برد تعویض گردد تا مشکل برطرف شود . اگر این ایراد برای شما هم پیش امده با شماره 02177713022 تماس بگیرید .

شما می توایند مطالب کاملی درخصوص تعمیر تلویزیون ال جی را در این قسمت بخوانید همچنین از صفحه اینستاگرام ما بازدید کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *