خرابی مین برد تلویزیون سامسونگ 48ju6980

خرابی مین برد تلویزیون سامسونگ 48ju6980

در این مقاله خرابی برد اصلی مین برد تلویزیون سامسونگ 48ju6980 را مورد بررسی قرار می دهیم . ایراد به این صورت است که تلویزیون روشن نشده و چراغ جلو تلویزیون کم رنگ می شود .

پس از بررسی های لازم علت خرابی مین برد تلویزیون بود . مین برد همان بردی است که کابل های خروجی تصویر hdmi به آن وصل می شود . زمانی که مین برد خراب می شود معمولا تلویزیون روی لوگو هنگ میکند، تلویزیون خاموش روشن می شود و یا تلویزیون روشن نمی شود .

برای رفع این مشکل باید قطعات معیوب تعویض شود . مین برد تلویزیون 48ju6980 یک برد سبز رنگ است که در پشت تلویزیون قرار دارد . وظیفه این برد پردازش تصویر و انتقال آن به صفحه نمایش است .

نحوه تعویض مین برد تلویزیون سامسونگ 48ju6980

پس از باز کردن تلویزیون و برداشتن مین برد ابتدا ببینید که سوختگی و سیاهی روی برد نباشد . اگر قسمت هایی از برد سیاه بود علتش نوسان و اتصالی است . سپس با قرار دادن دستتان روی CPU حرارت را چک کنید . گاهی اوقات مشکلات نرم افزاری باعث خرابی مین برد می شود و با ریست کردن تلویزیون مشکل حل می شود .

اگر مشتری خانگی هستید و تجربه کافی برای این کار را ندارید به هیچ عنوان این کار را خودتان انجام ندهید و از یک تکنسین بخواهید این کار را برای شما انجام دهد .

جهت رفع ایراد خرابی مین برد تلویزیون سامسونگ 48ju6980 تنها کافیست مین برد تعویض گردد تا مشکل برطرف شود . اگر این ایراد برای شما هم پیش امده با شماره 02177713022 تماس بگیرید .

شما می توایند مطالب کاملی درخصوص تعمیر تلویزیون را در این قسمت بخوانید همچنین از صفحه اینستاگرام ما بازدید کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *