خرابی مین برد تلویزیون شیائومی l65m7-7ame

خرابی مین برد تلویزیون شیائومی l65m7-7ame

در این مقاله خرابی برد اصلی مین برد تلویزیون شیائومی l65m7-7ame را مورد بررسی قرار می دهیم . ایراد به این صورت است که پس از روشن کردن تلویزیون و بالا آمدن لوگو شیائومی تلویزیون هنگ می کند .

پس از بررسی های لازم علت خرابی مین برد تلویزیون بود . مین برد همان بردی است که کابل های خروجی تصویر hdmi به آن وصل می شود . زمانی که مین برد خراب می شود معمولا تلویزیون روی لوگو هنگ میکند، تلویزیون خاموش روشن می شود و یا تلویزیون روشن نمی شود .

برای رفع این مشکل باید قطعات معیوب تعویض شود . مین برد تلویزیون l65m7-7ame یک برد سبز رنگ است که در پشت تلویزیون قرار دارد . وظیفه این برد پردازش تصویر و انتقال آن به صفحه نمایش است .

نحوه تعویض مین برد تلویزیون شیائومی l65m7-7ame

پس از باز کردن تلویزیون و برداشتن مین برد ابتدا ببینید که سوختگی و سیاهی روی برد نباشد . اگر قسمت هایی از برد سیاه بود علتش نوسان و اتصالی است . سپس با قرار دادن دستتان روی CPU حرارت را چک کنید . گاهی اوقات مشکلات نرم افزاری باعث خرابی مین برد می شود و با ریست کردن تلویزیون مشکل حل می شود .

اگر مشتری خانگی هستید و تجربه کافی برای این کار را ندارید به هیچ عنوان این کار را خودتان انجام ندهید و از یک تکنسین بخواهید این کار را برای شما انجام دهد .

جهت رفع ایراد خرابی مین برد تلویزیون شیائومی l65m7-7ame تنها کافیست مین برد تعمیر گردد تا مشکل برطرف شود . اگر این ایراد برای شما هم پیش امده با شماره 02177713022 تماس بگیرید .

شما می توایند مطالب کاملی درخصوص تعمیر تلویزیون شیائومی را در این قسمت بخوانید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *