تعمیر تلویزیون امپریال

تعمیر تلویزیون امپریال

در این مقاله قصد داریم تا درخصوص تعمیر تلویزیون امپریال که در نمایندگی مجاز مستر تی وی انجام می شود صحبت کنیم. همچنین شما می توانید از طریق شماره تماس 02177713022 با کارشناسان ما در تماس باشید .

تعمیر تلویزیون امپریال

تعمیر تلویزیون در محل

تماس با ما و اعلام مشکل دستگاه از طرف شما ، اعزام تعمیرکار متخصص تلویزیون به همراه قطعات مورد نیاز در سریع ترین زمان به محل شما

تعمیر دستگاه با ضمانت

تعمیر تلویزیون شما توسط متخصصان مستر تی وی تعمیرات و ارائه ضمانت نامه رسمي مرکز تعمیرات براي اطمينان خاطر شما مشتريان گرامي

رضایت مشتری

هدف مستر تی وی جلب رضايت شما با خدمات سريع و تعمير با کمترين هزينه ممکن و استفاده از قطعات اورجینال تلویزیون می باشد.

علائم و نشانه های خرابی در تلویزیون امپریال

 • مشکل خاموش و روشن شدن تلویزیون امپریال

 •  تلویزیون در حالت HDMI تصویر ندارد

 •  علت کم نور شدن صفحه تلویزیون امپریال

 • ویروسی شدن تلویزیون امپریال

 • رفع مشکل ریست شدن برای تعمیر تلویزیون امپریال

 • تلویزیون صدا دارد ولی تصویر ندارد
 • پس از روشن کردن کردن تلویزیون و بالا آمدن لوگو امپریال صفحه تلویزیون سیاه می شود
 • تلویزیون روشن نمی شود
 • اندروید تلویزیون هنگ می کند
 • صدای تلویزیون قطع شده است
 • خطوط رنگی عمودی یا افقی در تصویر می بینید

مشکل خاموش و روشن شدن تلویزیون امپریال

این ایراد معمولا در اکثر برند های محبوب بازار وجود دارد. قطع شدن تصویر تلویزیون در حالیکه صدای تلویزیون هنوز فعال است، می‌تواند به بخش‌های مختلفی از تلویزیون امپریال که هر کدام صد ها قطعه دارند مربوط باشد. اما اغلب قطع شدن نور بک لایت تلویزیون می باشد که باعث قطعی تصویر است همچنین عوامل دیگری از جمله نوسانات برق پی در پی و فلش های آلوده به ویروس نیز می توانند در این مشکل دخیل باشند. همچنین در برخی موارد هنگ کردن تلویزیون و خاموش شدن آن می تواند از مین برد دستگاه باشد و نیاز به بررسی مین برد باشد.

 برای تعمیر تلویزیون امپریال می توانید با کارشناسان ما در مستر تی وی در تماس باشید.

تعمیر تلویزیون امپریال
تعمیرات تلویزیون
تعمیر تلویزیون امپریال

تعمیر تلویزیون امپریال که خاموش و روشن می شود

تلویزیون روشن می شود و لوگو امپریال بالا می آید سپس خاموش می شود. این ایراد می تواند مربوط به خرابی مین برد سی پی یو باشد. گاهی هم خرابی بک لایت و پنل دستگاه منجر به این ایراد می شود.  اگر نتوانستید مشکل را حل کنید از کارشناسان ما برای تعمیر تلویزیون امپریال کمک بگیرید.

قیمت پنل تلویزیون امپریال

قیمت پنل تلویزیون امپریال تقریبا 80 درصد ارزش تلویزیون امپریال است و توصیه می کنیم که پس از خرید تلویزیون حتما یک محافظ صفحه برای آن تهیه کنید تا در برابر ضربه مقاوم باشد تا پنل تلویزیون نشکند .

خطوط رنگی عمودی یا افقی در تصویر می بینید

 
 • مشکل در برد تلویزیون امپریال که در اثر آن سیگنال تصویر در قطعه ای به نام تیکان (T-CON) پردازش می شود و این پردازش به برد دیگری به نام برد آدرس انتقال پیدا می کند که در صورت تجمع گرد و غبار و نفوذ رطوبت به داخل دستگاه و سولفات شدن محل اتصال کابل های LVDS در تلویزیون ممکن است سیگنال های ورودی دچار اخلال شوند.
 • در صورتی که با مشکل خط افقی در تلویزیون رو به رو هستید از دستکاری بیشتر تلویزیون اجتناب کنید و در اسرع وقت جهت دریافت مشاوره و همچنین خدمات تخصصی تعمیر تلویزیون امپریال با مرکز مستر تی وی تماس حاصل فرمایید.
 • تغییر رنگ یا پرش: اگر صفحه نمایش تغییر رنگ یا پرش را نشان می دهد، این می تواند نشان دهنده آسیب به پنل باشد.

 • بدون تصویر: اگر تلویزیون روشن می شود اما تصویری وجود ندارد، این نیز می تواند نشان دهنده یک مشکل پنل باشد.

تعمیر تلویزیون امپریال
تعمیر تلویزیون امپریال

علت کم نور شدن صفحه تلویزیون امپریال

ابتدا باید به تنظیمات تلویزیون مراجعه کنید و میزان نور کنتراست و روشنایی را چک کنید. در غیر این صورت به احتمال زیاد مشکل از بک لایت تلویزیون امپریال است .

ویروسی شدن تلویزیون امپریال

تلویزیون های هوشمند مانند هر وسیله هوشمند دیگری از گزند ویروس ها در امان نیستند. ویروسی شدن تلویزیون امپریال مشکلی است که ممکن است گریبان گیر شما شود. در این مورد ابتدا باید تلویزیون ریست نرم افزاری شود و در صورت عدم رفع مشکل باید با بررسی بیشتر توسط یک متخصص آن را عیب یابی کنید. تعمیر تلویزیون امپریال در این حالت با رفع خرابی ایراد برد حل می شود .

خرابی بک لایت تلویزیون

تلویزیون امپریال صدا دارد ولی تصویر ندارد

در این حالت تلویزیون امپریال صدا دارد ولی تصویر ندارد یا پس از روشن کردن تلویزیون و بالا آمدن لوگو امپریال صفحه تلویزیون تاریک می شود . علت خرابی میتواند ایراد در قسمت بک لایت تلویزیون امپریال باشد. زمانی که لامپ های بک لایت تلویزیون بسوزند صفحه تلویزیون تاریک شده و شما هیچ تصویری مشاهده نمی کنید . تعمیر تلویزیون امپریال در این حالت به این صورت است که با تعویض لامپ های سوخته مشکل برطرف می شود . شما می توانید مطالب جامع تری را درباره بک لایت تلویزیون در این قسمت بخوانید .

پس بالا آمدن لوگو امپریال صفحه تلویزیون سیاه می شود

اصلی ترین دلیل بوجود آمدن این مشکل ایراد در قسمت نور زمینه یا بک لایت تلویزیون امپریال است.

دومین دلیل برای این مشکل خرابی پنل تلویزیون امپریال است که با تعمیر آن مشکل حل می شود.

قیمت و هزینه تعویض بک لایت تلویزیون امپریال

قیمت بک لایت تلویزیون امپریال بستگی به اندازه تلویزیون دارد کلیه تعمیرات شامل 6 ماه گارانتی می باشد. هزینه تعویض بک لایت تلویزیون امپریال نیز بستگی به قیمت بک لایت مدل تلویزیون امپریال شما دارد جهت اطلاع از قیمت با کارشناسان ما تماس بگیرید . تعمیر تلویزیون امپریال با ایراد بک لایت 2 ساعت زمان می برد .

 

تلویزیون

مشکل ریست شدن ناگهانی تلویزیون

مشکل ریست شدن تلویزیون امپریال اغلب به مشکل در منبع تغذیه یا برد پاور تلویزیون بر می‌گردد. برد پاور ولتاژ‌های AC را به ولتاژ‌های DC که برای کار قطعات مختلف تلویزیون نیاز است تبدیل می‌کند. برای رفع مشکل ریست شدن، باید از یک متخصص حرفه ای کمک بگیرید تا قطعه برد پاور تلویزیون امپریال را عیب یابی و تعمیر یا تعویض کند.

چشمک زدن چراغ پاور و روشن نشدن تلویزیون

در این حالت دستگاه را از برق جدا کنید و دوباره متصل کنید احتمال دارد تلویزیون هنگ کرده باشد در بعضی موارد با این کار مشکل حل می شود . اگر دستگاه روشن نشد جهت اینکه از علت خرابی تلویزیون مطمئن شوید با متخصصان ما تماس بگیرید و درخواست تعمیر تلویزیون امپریال دهید .

منبع تغذیه تلویزیون
تلویزیون در حالت اتصال با کابل HDMI تصویر ندارد​

تلویزیون در حالت اتصال با کابل HDMI تصویر ندارد

این ایراد و خرابی زمانی به وجود می آید که تلویزیون با کابل HDMI به منبع تصویر خارجی متصل است و در این حالت تلویزیون تصویر ندارد .

برای تعمیر تلویزیون امپریال در این مورد ابتدا باید تلویزیون را ریست نرم افزاری نمود و پس از آن در صورت رفع نشدن مشکل ابتدا باید کابل HDMI را تعویض کرد و از انواع مرغوبتری استفاده نمود پس از ان در صورتی که هنوز مشکل عدم نمایش تصویر در تلویزیون امپریال برقرار بود باید ایراد را در مین برد دستگاه و سوکت ورودی HDMI جستجو کرد.

البته اغلب این مشکل در زمان استفاده از کابل های HDMI نامرغوب موجود در بازار ایجاد می شود که با تعویض ان با نوع مرغوب مشکل برطرف میگردد.

تعمیر تلویزیون امپریال در منزل یا محل کار شما

یکی از خدماتی که مشتریان از ما می خواهند تعمیر تلویزیون امپریال در منزل یا محل است . به طور کلی تعمیرات در منزل فقط شامل تعویض برد بوده و برای تعمیر برد یا بک لایت تلویزیون باید به شرکت منتقل شود . تعمیر تخصصی قطعه خراب نیازمند 2 ساعت بررسی و 4 ساعت تست تلویزیون پس از تعمیر قطعه خراب می باشد . هزینه تعمیر برد خیلی پایین تر از تعویض آن بوده و این مورد برای مشتری مقرون به صرفه تر است .

تعمیر تلویزیون در منزل یا محل کار شما

با کلیک به روی این متن از اینستاگرام ما بازدید کنید .