تعمیر تلویزیون جی پلاس

تعمیر تلویزیون جی پلاس

در این مقاله قصد داریم تا تعمیر تلویزیون جی پلاس که در نمایندگی مجاز مستر تی وی انجام می شود را مورد بررسی قرار دهیم . همچنین شما می توانید از طریق شماره تماس 02177713022 با کارشناسان ما در تماس باشید .

تعمیر تلویزیون جی پلاس

تعمیر تلویزیون در محل

تماس با ما و اعلام مشکل دستگاه از طرف شما ، اعزام تعمیرکار متخصص تلویزیون به همراه قطعات مورد نیاز در سریع ترین زمان به محل شما

تعمیر دستگاه با ضمانت

تعمیر تلویزیون شما توسط متخصصان مستر تی وی تعمیرات و ارائه ضمانت نامه رسمي مرکز تعمیرات براي اطمينان خاطر شما مشتريان گرامي

رضایت مشتری

هدف مستر تی وی جلب رضايت شما با خدمات سريع و تعمير با کمترين هزينه ممکن و استفاده از قطعات اورجینال تلویزیون می باشد.

بررسی تلویزیون های جی پلاس

بعد از خروج رسمی شرکت ال جی ار ایران شرکت گلدیران اقدام به تولید و مونتاژ مدل های مختلفی از تلویزیون تحت برند جی پلاس کرد تلویزیون های  جی پلاس به طور رسمی توسط شرکت گلدیران  از سال ۱۳۹۷ تولید و وارد بازار داخلی شدند. شرکت گلدیران نماینده رسمی برند ال جی در محصولات صوتی تصویری در ایران بوده که از سال ۱۳۷۶ فعالیت خود را آغاز کرده است. این شرکت به جز فروش محصولات خانگی ال جی و برند جی پلاس اقدام به به ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش این برند نیز کرده است. تلویزیون‌های مدل جی پلاس در سه سری power ،stellar و style تولید و عرضه شده‌اند.

تفاوت ال جی و جی پلاس از نظر طراحی و رنگ فریم، امکانات و قابلیت‌های دستگاه، سیستم عامل اندروید، درگاه‌های ورودی تلویزیون و…  می‌باشد. البته تلویزیون‌ های جی پلاس همانند ال‌ جی سعی کرده است که از نظر طراحی ظاهری، بلندگوها، محل قرارگیری کلیدهای تلویزیون، برخی از قابلیت‌ها و امکانات ضروری دستگاه در حد قابل قبول و مشابه تلویزیون‌های ال جی عمل نماید. مستر تی وی یکی از شرکت هایی است که خدمات تعمیر تلویزیون جی پلاس را انجام می دهد .

علائم و نشانه های خرابی در تلویزیون جی پلاس

 • تلویزیون جی پلاس روشن نمیشود
 • خاموش و روشن شدن مداوم تلویزیون جی پلاس
 • تعمیر تلویزیون‌  جی پلاس تصویر ندارد
 • مشکل خطوط افقی یا عمودی روی تصویر تلویزیون Gplus
 • مشکل قطع شدن صدا در تلویزیون gplus
 • آموزش انجام کانال یابی در تلویزیون gplus
 • تلویزیون در حالت اتصال با کابل HDMI تصویر ندارد
 • مشکل پرش صدا در تلویزیون gplus
 • آموزش اتصال وای فای در تلویزیون gplus

تعمیر تلویزیون جی پلاس روشن نمیشود

اگر تلویزیون جی پلاس شما روشن نمی‌شود،  در ابتدا چک کنید پریز و یا محافظ برق مشکلی نداشته باشد. در این حالت نیاز است تلویزیون را به برق مستقیم وصل کنید تا متوجه شوید ایراد از محافظ بوده یا از تلویزیون.

در صورتیکه به طور کلی برق وارد دستگاه نمی‌شود، دستگاه های جانبی مثل دی وی دی و … را  قطع کنید و بررسی کنید که آن ها نیز برق دارند ؟

چنانچه دستگاه روشن نشد به احتمال زیاد مشکل در قطعه برد پاور تلویزیون است. در این صورت درخواست تعمیر تلویزیون جی پلاس خود را ثبت کنید تا تکنسین‌ های متخصص مستر تی وی در کم‌ترین زمان در محل برای تعمیرات مراجعه کنند.

خاموش و روشن شدن مداوم تلویزیون جی پلاس

برای بررسی این موضوع ابتدا بررسی کنید که آیا دستگاه سر ساعت خاصی خاموش و روشن می‌شود؟ اگر سر ساعت خاصی است ممکن است تنظیمات تایمر انجام شده باشد .

 1. اگر تلویزیون جی پلاس شما پشت سر هم خاموش و روشن می‌شود، ممکن است مربوط به برق ورودی ان باشد یا محافظ برق دستگاه دچار مشکل شده باشد. پس حتما برق و محافظ تلویزیون را بررسی کنید.
 2. دستگاه های جانبی متصل به تلویزیون را نیز جدا کنید و سپس تلویزیون را تست کنید .
 3. باتری کنترل را برای مدت زمانی خارج کنید، شاید کنترل پیغام اشتباه به تلویزیون صادر می‌کند.
تلویزیون جی پلاس روشن نمیشود
تعمیر تلویزیون جی پلاس

مشکل خطوط افقی یا عمودی روی تصویر تلویزیون Gplus

اگر خطوط عمودی و افقی روی تصویر تلویزیون خود مشاهده کردید ، قبل از هر چیز باید بررسی کنید که آیا با ورودی‌های دیگری مثل فلش یا HDMI نیز در تصویر شما این خطوط دیده میشوند یا خیر ؟

اگر با ورودی دیگر یعنی فلش یا HDMI آن خطوط روی تصویر شما دیده نشد، مشکل می تواند از ورودی مورد نظر قبلی شما باشد، اگر آنتن یا ماهواره است قدرت و کیفیت سیگنال را چک کنید و اگر دستگاه جانبی دیگری (مثل دی وی دی) می باشد کابل و پورت ان را بررسی نمایید.

در صورتی که هیچ یک از موارد بالا مشکل را برطرف نکرد برای تعمیر تلویزیون جی پلاس با کارشناسان ما در مستر تی وی تماس بگیرید.

تعمیر تلویزیون جی پلاس

تعمیر تلویزیون‌ جی پلاس تصویر ندارد

اگر تلویزیون تصویر نداشت در مرحله‌ی اول بررسی کنید که آیا تلویزیون روشن است یا خیر.

اگر تلویزیون روشن بود و فقط صدای آن را می شنوید، دکمه منو یا Home روی کنترل را فشرده و چک کنید تصویر منو ظاهر می‌گردد یا خیر؟ یا برای اطمینان بیشتر بررسی کنید آیا دستگاه در ورودی دیگر مثل فلش تصویر دارد یا خیر ؟ 

اگر در هر دو حالت تصویر تلویزیون Gplus شما ظاهر نشد، نیاز است که برای رفع ایراد آن درخواست تعمیر تلویزیون جی پلاس را ثبت کنید تا تکنسین ما در مستر تی وی برای رفع ایراد مراجعه کنند.

 

مشکل قطع شدن صدا در تلویزیون gplus

در برخی مواقع ممکن است تلویزیون شما فقط تصاویر را پخش کند و یا مشکل قطع شدن صدای کانال آن روبرو شوید در این حالت با بالا بردن صدای تلویزیون باز هم صدایی به گوش شما نرسد. در زمان به وجود آمدن این مشکل در ابتدا بهتر است ابتدا بررسی کنید آیا دستگاه در ورودی‌های دیگر صدا دارد یا خیر؟ برای این کار می‌توانید فیلمی روی فلش بریزید و آن را به تلویزیون وصل کنید و چک کنید که آیا در این حالت نیز صدا دارید یا خیر. در گام بعدی خروجی صدا را در منوی صدا بر روی حالت بلندگوی تلویزیون قراردهید. بررسی کنید صدای تلویزیون mute نباشد. در صورتی که میزان صدا کاهش یافته، آن را بر روی حالت استاندارد بگذارید.

در صورتی که این موارد را چک کردید و مشکل برطرف نشد، تعمیر تلویزیون جی پلاس باید توسط تکنسین‌های متخصص ما انجام شود.

تلویزیون‌ جی پلاس تصویر ندارد

مشکل خطوط افقی یا عمودی روی تصویر تلویزیون Gplus

آموزش انجام کانال یابی در تلویزیون

آموزش انجام کانال یابی در تلویزیون gplus

برای انجام کانال یابی خودکار تلویزیون جی پلاس به شیوه‌ای که در ادامه بیان می‌کنیم اقدام کنید.

به تنظیمات اصلی تلویزیون بروید و در گزینه کانال، انتخاب نوع آنتن هوایی را انجام دهید و سپس برای کانال یابی خودکار، اسکن خودکار را انتخاب کنید.

برای انجام کانال یابی دستی به روش زیر عمل کنید.

به تنظیمات اصلی تلویزیون بروید، در گزینه کانال، انتخاب نوع آنتن هوایی را انجام دهید.

برای کانال یابی دستی انتخاب گزینه اسکن دستی دیجیتال انجام شود و سپس در قسمت UHFCH کد کانال را وارد و تایید نمایید .(کد کانال در تهران 37-43 و کانال های تستی 34 می‌باشد و در استان البرز کدهای 29 و 35 و 23 و در سایر شهرستان ها باید از روابط عمومی صدای و سیمای استان خود کدها را بگیرید.

مشکل قطع شدن صدا در تلویزیون

تلویزیون در حالت اتصال با کابل HDMI تصویر ندارد

این ایراد و خرابی زمانی به وجود می آید که تلویزیون با کابل HDMI به منبع تصویر خارجی متصل است و در این حالت تلویزیون تصویر ندارد .

در این مورد ابتدا باید تلویزیون را ریست نرم افزاری نمود و پس از آن در صورت رفع نشدن مشکل ابتدا باید کابل HDMI را تعویض کرد و از انواع مرغوبتری استفاده نمود پس از ان در صورتی که هنوز مشکل عدم نمایش تصویر در تلویزیون جی پلاس برقرار بود باید ایراد را در مین برد دستگاه و سوکت ورودی HDMI جستجو کرد.

البته اغلب این مشکل در زمان استفاده از کابل های HDMI نامرغوب موجود در بازار ایجاد می شود که با تعویض ان با نوع مرغوب مشکل برطرف میگردد. اگر مشکل حل نشد همکاران ما برای تعمیر تلویزیون جی پلاس شما را یاری می کنند .

تلویزیون در حالت اتصال با کابل HDMI تصویر ندارد​
تعمیر تلویزیون در منزل یا محل کار شما

تعمیر تلویزیون جی پلاس در منزل یا محل کار شما

یکی از خدماتی که مشتریان از ما می خواهند تعمیر تلویزیون جی پلاس در منزل یا محل است . به طور کلی تعمیرات در منزل فقط شامل تعویض برد بوده و برای تعمیر برد یا بک لایت تلویزیون باید به شرکت منتقل شود . تعمیر تخصصی قطعه خراب نیازمند 2 ساعت بررسی و 4 ساعت تست تلویزیون پس از تعمیر قطعه خراب می باشد . هزینه تعمیر برد خیلی پایین تر از تعویض آن بوده و این مورد برای مشتری مقرون به صرفه تر است .

با کلیک به روی این متن از اینستاگرام ما بازدید کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *