خرابی مین برد تلویزیون جی پلاس 50ku722s

خرابی مین برد تلویزیون جی پلاس 50ku722s

در این مقاله خرابی برد اصلی مین برد تلویزیون جی پلاس 50ku722s را مورد بررسی قرار می دهیم . ایراد به این صورت است که چراغ جلوی تلویزیون به رنگ آبی و قرمز چشمک می زند .

پس از بررسی های لازم علت خرابی مین برد تلویزیون بود . مین برد همان بردی است که کابل های خروجی تصویر hdmi به آن وصل می شود . زمانی که مین برد خراب می شود معمولا تلویزیون روی لوگو هنگ میکند، تلویزیون خاموش روشن می شود و یا تلویزیون روشن نمی شود .

برای رفع این مشکل باید قطعات معیوب تعویض شود . مین برد تلویزیون 50ku722s یک برد سبز رنگ است که در پشت تلویزیون قرار دارد . وظیفه این برد پردازش تصویر و انتقال آن به صفحه نمایش است .

نحوه تعویض مین برد تلویزیون جی پلاس 50ku722s

پس از باز کردن تلویزیون و برداشتن مین برد ابتدا ببینید که سوختگی و سیاهی روی برد نباشد . اگر قسمت هایی از برد سیاه بود علتش نوسان و اتصالی است . سپس با قرار دادن دستتان روی CPU حرارت را چک کنید . گاهی اوقات مشکلات نرم افزاری باعث خرابی مین برد می شود و با ریست کردن تلویزیون مشکل حل می شود .

اگر مشتری خانگی هستید و تجربه کافی برای این کار را ندارید به هیچ عنوان این کار را خودتان انجام ندهید و از یک تکنسین بخواهید این کار را برای شما انجام دهد .

جهت رفع ایراد خرابی مین برد تلویزیون جی پلاس 50ku722s تنها کافیست مین برد تعمیر گردد تا مشکل برطرف شود . اگر این ایراد برای شما هم پیش امده با شماره 02177713022 تماس بگیرید .

شما می توایند مطالب کاملی درخصوص تعمیر تلویزیون جی پلاس را در این قسمت بخوانید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *