اسنوا

تعمیر تلویزیون اسنوا

در این مقاله قصد داریم تا تعمیر تلویزیون اسنوا که در نمایندگی مجاز مستر تی وی انجام می شود را مورد بررسی قرار دهیم . همچنین شما می توانید از طریق شماره تماس 02177713022 با کارشناسان ما در تماس باشید .

تعمیر تلویزیون اسنوا

تعمیر تلویزیون در محل

تماس با ما و اعلام مشکل دستگاه از طرف شما ، اعزام تعمیرکار متخصص تلویزیون به همراه قطعات مورد نیاز در سریع ترین زمان به محل شما

تعمیر دستگاه با ضمانت

تعمیر تلویزیون شما توسط متخصصان مستر تی وی تعمیرات و ارائه ضمانت نامه رسمي مرکز تعمیرات براي اطمينان خاطر شما مشتريان گرامي

رضایت مشتری

هدف مستر تی وی جلب رضايت شما با خدمات سريع و تعمير با کمترين هزينه ممکن و استفاده از قطعات اورجینال تلویزیون می باشد.

بررسی تلویزیون های اسنوا

شرکت اسنوا فعالیت خود را از سال ۱۳۸۴ شروع کرده است. در سال‌ های اول تولیداتی مانند اجاق گاز و کولر را در خط تولید داشت. پس از مدتی ماشین لباسشویی، یخچال و جارو برقی و تلویزیون را نیز به محصولات تولیدی خود اضافه کرد.

قیمت‌ های این نوع تلویزیون‌ ها بسیار مقرون به صرفه و مناسب‌تر از سایر تلویزیون‌ های خارجی و ایرانی است. پنل‌هایی که اسنوا برای تلویزیون‌ های خود استفاده می‌کند کیفیتی بسیار عالی دارد که در مقایسه با سایر مدل‌ های خارجی می‌ توان گفت که عملکردی بسیار عالی و مناسب داشته است. 

با این که این رده از تلویزیون‌ های ایرانی معمولا عمری طولانی و کیفیتی عالی دارند ولی باز هم خرابی تلویزیون اسنوا از پارامتر هایی است که هر مصرف کننده‌ ای باید آن را در نظر داشته باشد. در ادامه این متن چند مشکل که ممکن است در بخش‎های مختلف این تلویزیون رخ دهد و به عنوان خرابی تلویزیون اسنوا شناخته شود برایتان آورده‌ ایم که با چند روش و راه کار ساده می‌ توان آن را برطرف کرد. مستر تی وی یکی از شرکت هایی است که خدمات تعمیر تلویزیون اسنوا را با گارانتی معتبر انجام می دهد .

علائم و نشانه های خرابی در تلویزیون اسنوا

 • خاموش شدن ناگهانی تلویزیون اسنوا

 • دیر روشن شدن تلویزیون اسنوا

 • مشکل مشاهده شدن خطوط سفید یا نور سفید روی نمایشگر

 • مشاهده هاله ها و نقاط تاریک و سیاه در نمایشگر تلویزیون اسنوا

 • نقاط کم نور و پر نور در تصویر نمایشگر تلویزیون نشان دهنده چیست

 • کشیدگی بیش از حد نرمال و تغییر در سایز تصاویر تلویزیون اسنوا
 • قطع شدن صدا و عدم وجود صوت در تلویزیون اسنوا
 • تلویزیون اسنوا در حالت standby (استند بای) باقی مانده است
 • تنظیمات تلویزیون اسنوا با خاموش کردن از بین می‌ رود
 • خرابی های مربوط به پنل و صفحه نمایشگر تلویزیون اسنوا
 • خطوط رنگی عمودی یا افقی در تصویر می بینید
 • تلویزیون در حالت اتصال با کابل HDMI تصویر ندارد

خاموش شدن ناگهانی تلویزیون اسنوا

خاموش شدن ناگهانی تلویزیون اسنوا یکی از ایرادات شایع این برند است که این مشکل به صورت کلی و اغلب به دو عامل بستگی دارد.

 • ایراد در قسمت سوکت شاسی تغذیه و مین برد
 • ایراد در قسمت برد پاور تلویزیون اسنوا

دیر روشن شدن تلویزیون اسنوا

دیر روشن شدن تلویزیون اسنوا یا خاموش شدن آن پس از چند ساعت، چشمک زدن و روشن و خاموش شدن چراغ ال ای دی تلویزیون اسنوا یکی از ایراد ها و خرابی های رایج تلویزیون اسنوا است که نشان دهنده مشکل در پاور، ایراد در لحیم کاری برد اصلی، سوکت های تغذیه و خازن تلویزیون است. برای تعمیر تلویزیون اسنوا با کارشناسان ما تماس بگیرید .

علت قطع شدن صدا و عدم وجود صوت در تلویزیون اسنوا

یکی از خرابی های رایج تلویزیون اسنوا عدم وجود صداست. اگر مدت زمان زیادی از باند ها استفاده کردید یا عمر آن ها به پایان رسیده باشد این اتفاق رخ می‌ دهد.

 • ممکن است این مشکل در اثر خرابی مین برد تلویزیون نیز به باشد که باید توسط تکنسین ماهر بررسی و برای تعمیر تلویزیون اسنوا تعویض شود.
تعمیر تلویزیون اسنوا​
تعمیر تلویزیون اسنوا​
تعمیر تلویزیون اسنوا​

مشکل مشاهده شدن خطوط سفید یا نور سفید روی نمایشگر

این مشکل یکی دیگر از ایراد های تلویزیون اسنوا است. اگر خطوط و سفیدی ها تمام صفحه را در شامل باشد نشان دهنده خرابی برد تیکان است. برد تیکان قطعه ای است که تصاویر و اطلاعات را از برد دریافت می کند و پس از پردازش روی مانیتور نمایش می‌ دهد.

 • اگر خط های سفید تمامی صفحه را اشغال نکرده باشد و در تمام صفحه نمایشگر پخش نباشد نشان می‌دهد فلت های پنل خراب هستند. فلت های پنل در تلویزیون اطلاعات پردازش شده توسط برد تیکان را روی مانتیور ظاهر می‌کنند. خطای نور یا خطوط سفید می‌ تواند از طریق ضربه وارد شدن به تلویزیون، تضعیف لامپ درونی تصاویر یا ولتاژ ورتیکال نیز ممکن است به وجود آید.

مشاهده هاله ها و نقاط تاریک و سیاه در نمایشگر تلویزیون اسنوا

این مشکل اغلب در صورتی ایجاد می شود که بک لایت یا نور زمینه تلویزیون اسنوا دچار مشکل و خرابی شده باشد . در این صورت حتما باید تلویزیون خود را در اختیار تعمیرکار مجرب قرار دهید تا مشکل بک لایت را با تعویض قطعه خراب برطرف نماید. تعمیر تلویزیون اسنوا با ایراد خرابی بک لایت 2 ساعت زمان می برد .

نقاط کم نور و پر نور در تصویر نمایشگر تلویزیون

یکی از خرابی های رایج تلویزیون اسنوا سوختگی پیکسل است. پیکسل ها کوچک ترین جز در ساختار تصویر هستند که تجمع آن ها سبب شکل گیری تصویر می‌شود. اگر هر پیکس آسیب ببیند یا بسوزد رنگ آن سیاه می‌شود. ممکن است این ایراد از خرابی برد نیز ناشی شده باشد که تشخیص آن به عهده تکنسین مجرب است.

تعمیر تلویزیون اسنوا
تعمیر تلویزیون اسنوا

علت کشیدگی بیش از حد نرمال و تغییر در سایز تصاویر تلویزیون

ایراد در خازن و آی سی ورتیکال سبب عدم هماهنگی ارتفاع و طول تصاویر می شود و تصاویر بیش از حد دراز و کشیده در مانیتور به نمایش در می‌ آیند.

تلویزیون اسنوا در حالت standby (استند بای) باقی مانده است

خرابی در قسمت مین برد و برد پاور می‌ تواند باعث این اتفاق شود. که باید حتماً توسط نیرو های مستر تی وی بررسی و عیب یابی شود. برای تعمیر تلویزیون اسنوا با کارشناسان ما تماس بگیرید .

تنظیمات تلویزیون اسنوا با خاموش کردن از بین می‌ رود

ممکن است تنظیماتی که روی دستگاه پیاده کرده اید مثل تنظیمات کانال ها با خاموش شدن دستگاه به طور کلی از بین می‌رود. عیب یابی تلویزیون اسنوا برای این مشکل که ناشی از خرابی آی سی است. در صورت معیوب بودن این قطعه باید تعویض شود.

تعمیر تلویزیون اسنوا​

خطوط رنگی عمودی یا افقی در تصویر می بینید

 • پنل تلویزیون در اثر عوامل مختلفی مانند وارد آمدن ضربه، آب زدگی، استفاده از تلویزیون در شرایط نامناسب و طولانی مدت دچار خرابی می شود.
 • مشکل در برد تلویزیون اسنوا که در اثر آن سیگنال تصویر در قطعه ای به نام تیکان (T-CON) پردازش شده و این تصویر پردازش شده به برد دیگری به نام برد آدرس انتقال پیدا می کند در صورت تجمع گرد و غبار و نفوذ رطوبت به داخل دستگاه و سولفاته شدن محل اتصال کابل های LVDS در تلویزیون ممکن است سیگنال های ورودی دچار اخلال شوند.
 • در صورتی که با مشکل خط افقی در تلویزیون رو به رو هستید و به این نتیجه رسیده اید که مشکل از خود تلویزیون است از دستکاری بیشتر تلویزیون اجتناب کرده و در اسرع وقت جهت دریافت مشاوره و همچنین خدمات تخصصی تعمیر تلویزیون اسنوا با مرکز مستر تی وی تماس حاصل فرمایید.
خطوط رنگی عمودی یا افقی در تصویر می بینید
تلویزیون در حالت اتصال با کابل HDMI تصویر ندارد​

تلویزیون در حالت اتصال با کابل HDMI تصویر ندارد

این ایراد و خرابی زمانی به وجود می آید که تلویزیون با کابل HDMI به منبع تصویر خارجی متصل است و در این حالت تلویزیون تصویر ندارد .

در این مورد ابتدا باید تلویزیون را ریست نرم افزاری نمود و پس از آن در صورت رفع نشدن مشکل ابتدا باید کابل HDMI را تعویض کرد و از انواع مرغوبتری استفاده نمود. پس از ان در صورتی که هنوز مشکل عدم نمایش تصویر در تلویزیون اسنوا برقرار بود باید ایراد را در مین برد دستگاه و سوکت ورودی HDMI جستجو کرد.

البته اغلب این مشکل در زمان استفاده از کابل های HDMI نامرغوب موجود در بازار ایجاد می شود که با تعویض ان با نوع مرغوب مشکل برطرف می گردد. اگر مشکل حل نشد برای تعمیر تلویزیون اسنوا با ما تماس بگیرید .

تعمیر تلویزیون اسنوا در منزل یا محل کار شما

یکی از خدمات مستر تی وی تعمیر تلویزیون اسنوا در محل است . به طور کلی تعمیرات در منزل فقط شامل تعویض برد بوده و برای تعمیر برد یا بک لایت تلویزیون باید به شرکت منتقل شود . تعمیر تخصصی قطعه خراب نیازمند 2 ساعت بررسی و 4 ساعت تست تلویزیون می باشد.

تعمیر تلویزیون اسنوا در منزل یا محل کار شما

با کلیک به روی این متن از اینستاگرام ما بازدید کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *